Beach
Beach
Beach
Beach
Beach
Beach

Beach

A Unique Atmosphere

Welcome to the door that opens to the blue and warm waters of the Mediterranean. You can enjoy your holiday at our pier specially created for Club Paradiso's guests, add flavor to your holiday in our food and beverage areas on the beach, and accompany the wonderful view of Alanya at sunset.

Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools
Pools

Pools

You are in the ideal place to swim or relax!

Havuz keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için tasarlanan ana havuzumuzda, hijyen ve güvenliğe önem veriyoruz. Sıcak yaz aylarında aileniz ile doyasıya eğlenebilirsiniz.
Soğuk havalarda havuz keyfi yaşamak isteyen misafirlerimiz kapalı havuz hizmetinden faydalanabilir. Ayrıca kapalı havuzumuzda 2 adet jakuzi bulunmaktadır.
Kaydıraklı havuzumuzda 4 adet su kaydırağı ile eğlenceyi en üst noktaya çıkarıyoruz ayrıca çocuklar için çocuk kaydıraklarını da unutmadık.
Bahçe içinde yer alan Relax Havuz kenarında kitap okuma ve güneşlenme alanları bulunmaktadır. Havuzumuz çevresinde müzik çalınmamaktadır.
Küçükleri otelimizdeki oyun havuzumuz ile şaşırtın. Çocuklarınız mutlu olduğunda, sizin de dinlenmek için zamanınız olur. Bir mola verin ve birlikte anılar toplayın.

  • Outdoor Pool
  • Indoor Pool
Book Now
book
Room
Call
call
+902426061831