CALL CENTER : +90 242 277 10 29 / info@clubparadisohotel.com

SPA merkezimiz 600 m2 alan üzerine kurulmuştur. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki bölümden oluşur. Ücretsiz alanda kapalı havuz, hamam, sauna, buhar odası, jakuzzi, dinlenme odası ve vitamin bar bulunmaktadır. Ücretli alanda 5 tek kişilik, 1 çift kişilik, 1 bali masaj odası, cilt ve vücut bakım merkezi, doktor balıklar ve tuz odası bulunmaktadır. Hamamda kese ve köpük masajı ücretlidir.

 

 

Yayınlanan genelgelere uygun olarak rezervasyon ile hizmet vermekteyiz.

Sosyal mesafe kurallarına uygun misafir kabul edilecektir. Kapasite dolduğu taktirde ilave misafir alınmayacaktır.

Türk Hamamı

 

Türk Hamamı, kese ve köpük uygulamaları içeren geleneksel bir kişisel bakım yöntemidir. Hamamın büyüleyici atmosferinde ruhsal olarak yenilenecek, bedeninizi arındıracak ve tazeleyici bir deneyim yaşayacaksınız. Hamamımızda modern mimari ile oluşturulmuş oturma alanları, klasik Osmanlı göbek taşı bulunmaktadır ve duvarlar ısıtmalıdır.

Sauna

 

Spor aktiviteleri sonrası sauna, yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir.

Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asittin kaslar arasından atımını kolaylaştıracaktır. Club Paradiso sizleri harika bir sauna deneyimine davet ediyor.

Masaj Odası

 

Tatil deyince rahatlama aklına gelenler için masaj odalarımız hazır. Masaj odalarımızda uzman masör ve masözlerimiz tüm yılın yorgunluğunu atabilmeniz için hizmetinizde.

Buhar Odası

 

Buhar banyolarının toksinleri attığı, cildin görünümünü iyileştirdiği ve stresi hafiflettiği bilinir. Ayrıca egzersiz sonrası yorulan kasları gevşetmek için de mükemmeldir. Spa’mızda bulunan buhar odası ile stresinizden arının.

Tuz Odası

 

Tuz terapisinin yapıldığı yerdir. Tuz odalarında yüksek mineralli doğal tuzlar bulunur. Bu ortamlarda tuz terapisi ile vücudun eksik minerallerin yerine konması sağlanır. Tuz terapisi eski tarihlerden bu yana uygulanmaktadır.

Mevsim, hava ve yayınlanan genelge şartlarına göre hizmetlerimizde yönetim tarafından değişiklikler yapılabilir.

GALERİ